میهمان گرامی

ضمن ابراز خرسندی از حسن صلیغه شما در انتخاب هتل پارسیان همدان روش های مختلف رزرو بشرح ذیل خدمتتان اعلام میگردد.پیشاپیش اقامتی خوش همراه با خاطره ای ماندگار برایتان آرزومندیم.

میهمانان و مسافران محترم می توانند در هر ساعت از شبانه روز ضمن مراجعه به پذیرش هتل. نسبت به رزرو اتاق اقدام نمایند.

اطلاعات تماس

 

 • رزرو تلفنی: شماره های تماس : 3-38252822-081
 • آدرس : همدان – میدان جهاد– خیابان بوعلی– هتل پارسیان بوعلی همدان
 • پست الکترونیکی رزرواسیون:  آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید

  رزرو از طریق سامانه آنلاین رزرواسیون

  متقاضیان محترم برای رزرو اتاق  بصورت اینترنتی می توانند از طریق آدرس buali.epih.ir به صفحه ی رزرواسیون آنلاین هتل پارسیان بوعلی وارد شده و اقدام به رزرو آنلاین نمایند. لازم به ذکر است که در صئرت هر گونه سوالی با تماس به شماره تلفن 09128112029 کارشناسان واحد فناوری اطلاعات از ساعت 7 صبح لغایت 23 (11شب) پاسخگوی شما خواهند بود.

 • متقاضیان محترم برای رزرو اتاق یا سالن بصورت تلفنی می توانند از طریق شماره تلفن های 3-38252822 -081 با واحد رزرواسیون با مدیریت بازاریابی و فروش هتل تماس بگیرند . لازم به ذکر است که کارشناسان بخش بازاریابی و فروش از ساعت 7 صبح لغایت 23 (11شب) پاسخگوی شما خواهند بود.

  رزرو از طریق فکس

  برای درخواست رزرو اتاق از طریق نمابر . متقاضیان محترم می توانند درخواست خود را همراه با اطلاعات ذیل به شماره 38276373-081 ارسال نمایند.

  1.در صورتیکه هزینه اقامت و پذیرایی مهمان بر عهده موسسه . سازمان . شرکت و..... می باشد الزامآ درخواست رزرو باید بصورت رسمی و ممهور به مهر موسسه و شرکت باشد.

  2. درج نشانی کامل پستی. شماره تلفن و شماره نمابر و درخواست رزرو ضروری است.

  3.نام دقیق مهمان یا مهمانان . تعداد اتاق های مورد نیاز به تفکیک نفر . دو نفر و یا سوئیت . تاریخ و ساعت احتمالی ورود مهمان و تاریخ خروج ایشان قید گردد.